• Головна

2 місце в україні
за рейтингом

1 місце в національному рейтингу

Гімназія у Вікіпедії

Ліцей ім. Миколи Сабата   

Українська гімназія №1                     Scientia vinces*

  • English version
  • Новини
  • Керівництво
  • Досягнення
  • Учительський збір
  • Учнівське самоврядування
  • Контактна інформація
  • Історія
  • Вступ
  • Психологічна служба
  • Стоп булінг
  • Відеогалерея
  • Державні закупівлі
  • Фінансова звітність
  • Гуртки
  • Публічна інформація
  • 100 відомих випускників

100 відомих випускників відродженої гімназії

 

 

 

 

Апенько (Куровець) Ольга Ярославівна (08. 04. 1987р.н.) – історикиня мистецтва, громадська діячка.  Випускниця гімназії 2004 року. Бакалаврат закінчила в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» у Києві. У 2007-2009 рр. навчалася в магістратурі   Лозаннського університету у Швейцарії, а в 2010 році стала магістром Луврської школи у Франції  (вища школа, яка спеціалізується з підготовки істориків мистецтва та археологів). Працювала в Києві в музеї Ханенків. З 2022 року - наукова співробітникоця музейного комплексу в Луврі (Париж, Франція). Займається волонтерською діяльністю.

     
   

  

 Балабаник Василь Романович (22.12.1985 р.н.) – лікар, науковець. Випускник гімназії 2003 року. Вищу освіту здобув після закінчення з відзнакою в 2009 році Національного медичного університету імені Олександра Богомольця. Інтернатуру проходив з 2009 до 2011  року за спеціальністю «Урологія» на базі урологічного відділення НВМКЦ «ГВКГ». У 2016  році здобув кваліфікацію лікаря ультразвукової діагностики.  У 2014-2019 рр. навчався в аспірантурі,  у 2019 році захистив кандидатську дисертація за спеціальністю «Урологія».  Із 2009 до 2022 року працював у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві. Автор наукових публікацій на профільну тематику.

     
   

 

 Бас Олександр Анатолійович (20.03.1988 р.н.) – фахівець-метролог, науковець. Випускник гімназії 2005 року. У 2010  році  вищу освіту і ступінь магістра здобув  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, а в  2014 році - науковий ступінь кандидата технічних наук. У 2016 році став переможцем обласної премії імені Герасима Терсенова за роботу «Методи та технічні засоби без демонтажного контролю кількості та якості природного газу безпосередньо у споживачів». У 2018 році Указом Президента України йому присуджено Премію Президента України для молодих учених. Працює на посаді провідного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії центру наукового забезпечення вимірювань об’єму та об’ємної витрати газу державного підприємства ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Автор наукових статей та публікацій у фахових   виданнях. 

     
   

 

Білик (Олійник) Лілія Петрівна (08.04.1989 р.н.) – психологиня, педагогиня. Випускниця гімназії 2006 року. У 2011 році закінчила Івано-Франківський національний університет імені Василя Стефаника, отримавши диплом магістра за спеціальністю «практичний психолог та соціальний педагог». Із 2010  року працювала соціальним педагогом в ЗПТО м. Івано-Франківська. У 2018 році призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Вищого професійного училища №13. Викладачка дисциплін професійно-теоретичної підготовки,  учасниця вебінарів з питань професійної освіти України. У 2021 році отримала Подяку від міського голови Руслана Марцінківа «За особистий внесок у здійснення мрій дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». У 2023 році нагороджена грамотою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської ОДА за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток професійної освіти рідного краю.

     
   

 

 

Бут Дмитро Ігорович - «Курт» (30.09.1982-11.06.2020 р.р.) – лікар, захисник України. Випускник гімназії 1999 року. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному медичному університеті. З 2008 року працював в обласному наркодиспансері. Захоплювався музикою - був гітаристом у гуртах «Фляшка нізвідки», «Листопад», «Бренді рокс».  Молодший лейтенант, начальник евакуаційного відділення медичної роти. Загинув у районі міста Світлодарськ Бахмутського району Донецької області, виконуючи свій військовий обов’язок. У лютому 2022 року Дмитрові Буту присвоїли звання «Почесний громадянин Івано-Франківська».

     
 

 

Вацеба Мар’яна Остапівна (12.05.1986 р.н.) – лікарка, науковиця. Випускниця гімназії 2003 року. У 2009 році з відзнакою закінчила Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Із 2011 року працює лікаркою-ревматологом вищої кваліфікаційної категорії в Центральній міській клінічній лікарні міста Івано-Франківська. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію, після чого їй було присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук. Із 2017 року - доцентка кафедри внутрішньої медицини та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету. Авторка та співавторка 102  наукових праць, опублікованих у вітчизняних та міжнародних фахових виданнях. Членкиня української та європейської асоціацій ревматологів.

     
 

 

Волковецький Данило Степанович (07. 02. 1991 р.н.) -  юрист, науковець. Випускник гімназії 2008 року. Вищу освіту здобув на юридичному факультеті   Київського національного університету імені Тараса Шевченка (магістр права). Працює на посаді керуючого юриста міжнародної юридичної фірми «Кінстеллар» у Києві. Спеціалізується на питаннях вирішення спорів у національних та іноземних судах, а також у комерційних та інвестиційних арбітражах. Нині представляє інтереси українського державного підприємства у спорах з РФ щодо незаконної експропріації активів у Криму. Член королівського інституту арбітрів (Великобританія), увійшов до числа 30 найкращих українських юристів (до 30-ти років) 2021 року за версією видання «Юридична газета». Визнаний Висхідною зіркою у сфері вирішення спорів в Україні за версією міжнародного видання Legal 500 у 2021 і 2022 роках. Автор наукових статей в українських та іноземних фахових юридичних виданнях. 

   

 

 

 

Волочій Іванна Іванівна (23. 01. 1982 р.н.) – політологиня, експертка комісії Європейського Союзу. Випускниця гімназії 1999 року.Після закінчення гімназії навчалася на гуманітарному факультеті Києво- Могилянської  академії. У 2006 році  здобула ступінь бакалавра політології. У 2007 році отримала стипендію від уряду Голландії  на навчання в університеті Маастріхту  на ступінь магістра міжнародних відносин та європейських студій. У цьому ж році пройшла відбір на стажування в Європейській Комісії в Брюселі в директораті, який займається відносинами з країнами Східного Партнерства та допомоги країнам сусідства. З того часу    працює експерткою Європейської Комісії на проєктах з комунікації діяльності Європейського Союзу (Брюссель) в регіоні, зокрема в Україні.

   

 

 

 

Вольфарт (Бойчук) Марія (20.03.1985 р.н.) – учителька, волонтерка. Випускниця гімназії 2002 року. Вищу освіту здобула в 2007 році, закінчивши   факультет романо-германської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Працювала педагогинею в ліцеях № 16 і № 7 міста Івано-Франківська та в Ямницькому ліцеї. Із 2012 року –  співвласниця та менеджерка туристичної агенції «Твоя історія». Волонтерську діяльність розпочала в перший місяць повномасштабного російського вторгнення в Україну. Була організаторкою й співорганізаторкою зборів, лотерей та благодійних ярмарків, кошти з яких відсилалися на потреби ЗСУ й Національної гвардії України. Організовувала збір та доставку продуктів харчування на передову. Нині зосередилася лише на волонтерській діяльності.

   

 

 

 Галавай Андрій Анатолійович (02.11.1987 р.н.) – співак-баритон, науковець. Випускник гімназії 2005 року. Вищу освіту здобув у 2009 році після закінчення бакалаврату факультету політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Був учасником хорових колективів у гімназії, в університеті та в церковному хорі храму Благовіщення Патріаршого Собору УГКЦ у Києві. У складі церковного хору «Воскресіння» Івано-Франківського Катедрального Собору Воскресіння Христового в 2012 році став переможцем Міжнародного конкурсу хорової музики «Хайнувка-2012». Із 2012 до 2018 року здобував другу вищу освіту в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за  спеціальністю «Музичне мистецтво-академічний спів», отримав диплом магістра. У 2018-2022 рр. навчався в аспірантурі цього ж вишу. Автор наукових фахових статей з мистецтвознавства. У 2022 році розпочав викладацьку діяльність в університеті. Лауреат V Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Іри Маланюк в Івано-Франківську (2015 рік, ІІІ премія), переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво-сольний спів» у Кропивницькому (2017 рік, І місце), переможець Всеукраїнського конкурсу вокалістів «Бурштинові солоспіви» в Рівному (2019 рік, І місце). Із 2015 року працює в складі Національного академічного   ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». У складі ансамблю виступав на багатьох сценах   в Україні й за кордоном.

   

 

 

 

Галюк Богдан Петрович (29.05. 1984 р.н.) – теолог, журналіст.     Випускник гімназії 2001 року. Ступінь магістра мистецтв здобув, закінчивши Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а духовну освіту – у  Київському біблійному інституті (ступінь бакалавра) та  Львівській богословській семінарії (ступінь магістра). У 2004-2012 р.р. працював головним редактором Християнської молодіжної газети «Рибка». Із 2008 до 2009 року – редактором відділу новин всеукраїнської громадсько-політичної газети «Експрес». У 2011-2019 р.р. – секретар, а з 2019 донині – заступник  керівника Департаменту освіти УЦХВЄ. Автор та співавтор художніх та теологічних книг. Лектор у духовних навчальних закладах України, Європи та США.

   

 

 

Гнатишин (Багай) Тереза Ярославівна – філологиня, перекладачка. Випускниця гімназії 2015 року. Кількаразова переможниця Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури. Освітній ступінь магістра за спеціальністю «Прикладна лінгвістика» здобула після закінчення з відзнакою Львівського національного університету імені Івана Франка. Заочно навчалася в магістратурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де отримала диплом за спеціальністю «Англійська мова та література». У 2016-2017 рр. взяла участь у фінальному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури, де посіла І місце. Зараз навчається в аспірантурі Львівського національного університету,  працює над дослідженням концепту «Пам’ять» в українській, англійській та німецькій лінгвокультурах. Працює в пресцентрі ЛНУ ім. Івана Франка та займається художнім перекладом. Співпрацює з видавництвом «Фоліо». У її літературному доробку 10 перекладів творів відомих європейських та світових авторів («Енн із Ейвонлі» Люсі Мод Монтгомері та «Опудало з країни Оз» Л.Ф.Баума; романи Дж. Орвелла «1984», «Бірманські дні», «Вшанування Каталонії»; «Без ніг на Еверест» Марка Інгліса).

   

 

 

 

Гобир Ірина Борисівна (02.07.1987 р.н.) – економістка, науковиця. Випускниця гімназії 2004 року. Навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства» (2004-2009 рр.). З 2010  до 2013 року навчалася в аспірантурі цього ж вишу. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію. Нині – доцентка кафедри прикладної економіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Займається дослідженням екологічної складової сталого розвитку бізнесу. Авторка 53 наукових праць.

   

 

 

 

Головенко Роман Богданович (09.09.1983 р.н.) – медіаюрист, громадський діяч. Випускник гімназії 2000 року. Вищу освіту здобув   на юридичному факультеті НаУКМА. Магістр права, експерт у сфері права доступу до публічної інформації, правового регулювання медіа («м’яке регулювання», журналістська етика та стандарти, права журналістів тощо). Медіаюрист громадської організації «Інститут масової інформації», співавтор текстів законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію» (нова редакція). Входить до складу Незалежної медійної ради.

   

 

 

 

Гонтар Олена Борисівна (28.08.1982 р.н.) – фахівчиня зі статистики, менеджерка. Випускниця гімназії 1999 року. Вищу освіту здобула в 2005 році після закінчення механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2005   до 2008 року навчалася в аспірантурі цього ж вишу. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальніості «Теорія ймовірностей та математична статистика». У 2005-2007 рр. – спеціалістка зі статистики в українському підрозділі всесвітньо відомої компанії ACNielsen. Із 2008 року працює в компанії «Тойота-Україна»  спеціалістом із планування, зараз обіймає посаду керівника відділу інформаційних технологій.

   

 

 

 

Горічок (Федорович) Надія Олегівна (18.01.1982 р.н.) – педагогиня, менеджерка. Випускниця гімназії 1999 року. У 2004 році закінчила факультет іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2009 році заснувала дитячий клуб «Чомусик», у якому проводилися заняття з дітьми дошкільного віку за програмами «Підготовка до школи», «Англійська мова», «Мистецтво» та «Навчально-ігровий комплекс». Із 2012 року заняття в клубі проводяться і для дітей шкільного віку. Клуб співпрацює з мережею курсів англійської мови «Green country», упроваджуючи інноваційні форми вивчення іноземних мов. У 2022 році з початком повномасштабної російської агресії в Україні клуб почав реалізацію проєктів для дітей, які через війну змушені були покинути свої домівки.

   

 

 

Гошовська (Мусієць) Оксана Вікторівна (19.04.1987 р.н.) – педагогиня, науковиця. Випускниця гімназії 2004 року. Повну вищу освіту магістра з відзнакою здобула після завершення навчання в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова (Київ) у 2004-2009 рр. за спеціальністю «Українська мова і література». У 2010 році вступила до аспірантури ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» за спеціальністю «Українська мова», а в  2017 році здобула ступінь кандидата філологічних наук. Учителька української мови та літератури Івано-Франківського Католицького ліцею імені Святого Василія Великого. У 2021 році посіла перше місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та перше місце в обласному конкурсі власних методичних розробок «Педагогічна знахідка». У цьому ж році нагороджена відзнакою міського голови Івано-Франківська «Людина року». Співавторка мовного ютуб-каналу «Філологині на карантині». Авторка фахових публікацій у наукових та педагогічних виданнях.

   

 

 

 

 

Гринюк (Філіппова) Тетяна Вікторівна (23.05.1989 р.н.) – учителька, перекладачка. Випускниця гімназії 2006 року. У 2011 році здобула вищу освіту, закінчивши французько-англійську філологію в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Працювала перекладачкою в приватних фірмах. Із 2013 року - учителька французької мови Української гімназії №1. У 2020 році отримала Міжнародний сертифікат учителя англійської мови з правом викладання у 96-ти країнах світу.

   

 

 

 

 

Гуменяк (Удовик) Юлія Олександрівна (10.03.1982 р.н.) – піар-менеджерка.Випускниця гімназії 1999 року. Закінчила Міжнародний Християнський Університет у 2003 році. Працює в PR-агенції керівником напряму інтегрованих комунікацій. Її проєкти отримали нагороди українських та міжнародних конкурсів у сфері комунікацій (EMEA Sabre Awards, Pravda Awards, Київський міжнародний фестиваль реклами).

   

 

 

Гурмак (Клюфінська) Юлія Михайлівна (18.10.1988 р.н.) – філологиня, науковиця. Випускниця гімназії 2005 року. У 2010 році отримала диплом магістра з відзнакою після закінчення французької філології  у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Під час навчання в університеті брала участь у студентських предметних олімпіадах з української та французької мов, за що була нагороджена спеціальною премією   Кабінету Міністрів України. У цьому ж  році вступила в аспірантуру цього ж вишу, після її закінчення   захистила кандидатську дисертацію, здобувши ступінь кандидата філологічних наук. У 2010-2013 рр. – перекладачка в українсько-французькій приватній компанії. З 2014 року - викладачка кафедри філології та перекладу Івано-Франківського національного університету нафти і газу. Із 2022 року працює на посаді доцента кафедри філології та перекладу. Авторка навчальних посібників для студентів та наукових публікацій у наукових фахових виданнях. Учасниця міжнародних наукових конференцій із фахових проблем.

   

 

 

 

Гусак (Сич) Ольвія Олександрівна (23.01.1987 р.н.) – викладачка університету, науковиця. Випускниця гімназії 2004 року. Вищу освіту здобула в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2010 році за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Із 2011 року працює в цьому університеті на посаді доцента. У 2015 році після закінчення навчання в аспірантурі захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата наук з соціальних комунікацій. У 2016 році стала переможницею Конкурсу наукових проєктів молодих учених Міністерства освіти і науки України, протягом 2016-2018 рр. була керівницею наукового проєкту «Інструменти асиметричної відповіді на гібридну агресію в гуманітарній сфері». Авторка наукових публікацій у фахових виданнях.

   

 

 

Дебенко Ігор Богданович (09.01.1987 р.н.) – політолог, журналіст. Випускник гімназії 2004 року. У 2008 році отримав диплом бакалавра  політології в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. У 2009 році закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, здобувши кваліфікацію  магістра політології. У 2010 році отримав диплом з відзнакою магістра державної служби  (ІФНТУНГ).  У 2009-2013р р. – аспірант   Львівського національного університету ім. Івана Франка.  Із 2011 до 2012  року – радник голови Івано-Франківської обласної ради. У 2012-2013 рр. –  заступник начальника відділу патронатної служби обласної ради, а  з 2013 до 2014 року –    помічник народного депутата. У 2014-2016 рр. – директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА, у 2016-2017 рр. – перший заступник керівника Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина». У 2017 році призначений генеральним директором ОТБ «Галичина». Кандидат політичних наук (2014 р.), доцент кафедри журналістики ПНУ ім. Василя Стефаника. Член Національної спілки журналістів України, депутат Івано-Франківської обласної ради 7 і 8 демократичних скликань. Голова постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму (2015-2020 р.р.), голова депутатської фракції ВО «Свобода» в обласній раді 8 скликання.

   

 

 

Деркач Андрій Ігорович (28.09.1985 р.н.) – політолог, фахівець із питань розвитку та інтеграції громад. Випускник гімназії 2002 року. У 2007 році закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, здобувши ступінь спеціаліста, почав працювати на посаді викладача історії в Інституті історії та політології. У 2007-2008 рр. навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, здобув ступінь   магістра державної служби. У 2014-2015 рр., навчався у Вищій школі економіки при Варшавському університеті (спеціальність «Публічна адміністрація»). Працював завідувачем сектора реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування в управлінні державної служби Головдержслужби України в Івано-Франківській області (2010-2012 рр.). У 2016-2018 рр. був заступником керівника апарату Богородчанської районної державної адміністрації, а в 2019-2020 рр. працював у міжвідомчій регіональній робочій групі Івано-Франківської ОДА з підготовки пропозицій до адміністративної реформи в області. Нині начальник управління інтеграції громад Івано-Франківського міськвиконкому.

   

 

 

 

 

Дмитрук (Грицишин) Христина Богданівна (15.07.1982 р.н.) – викладачка англійської мови Української гімназії № 1. Випускниця гімназії 1999 року. Вищу освіту здобула в Прикарпатському національному  університеті ім.Василя Стефаника за спеціальністю «філолог,   англійська мова та зарубіжна література» (1999-2004 р.р.). Працювала на кафедрі іноземних мов Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника (2004-2016 рр.). Авторка наукових фахових публікацій, уклала словники до підручників  англійської мови, веде перекладацьку діяльність (переклад англійською мовою книги Софії Парфанович «Такий він був. Історія одного собаки», 2022 р.).

   

 

 

 

 

Драбчук Володимир Миколайович (31.07.1982 р.н.) – історик, журналіст. Випускник гімназії 1999 року. Вищу освіту здобув, навчаючись на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2003 року працював журналістом у топових українських ЗМІ. Зокрема, був заступником головного редактора інформаційної агенції "РБК-Україна", очолював онлайн-редакцію тижневика «Дзеркало тижня». Співпрацював з виданнями «Укрінформ», «Обозреватель», «Главком» тощо. У 2018 році став прес-секретарем Міністерства інформаційної політики України, згодом – об’єднаного Міністерства культури та інформаційної політики. Автор поеми «Любов вогняна» (Київ, видавництво ДІПА, 2021 рік).

   

 

 

Дранчук Йордана Мирославівна (13.03.1983 р.н.) – мисткиня, медикиня. Випускниця гімназії 2000 року. У 2006 році з відзнакою закінчила Івано-Франківський національний медичний університет, здобувши спеціальність лікаря-гастроентеролога, у 2008 – ступінь магістра з внутрішніх хвороб. Навчалася в магістратурі   («Музичне мистецтво», клас скрипки) в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, захистила диплом магістра у 2006  році. Працювала директоркою студентського клубу ІФНМУ. Як музикантка-скрипалька була лауреаткою міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів виконавського мистецтва «Юний віртуоз»,  «Нові імена України». Авторка поетичних творів і 75 пісень на власні поезії та вірші українських авторів. Лауреатка обласної просвітянської літературної премії імені Марійки Підгірянки та  премії імені Богдана Лепкого. Авторка збірки дитячих поезій «Чудовий світ». У 2021 році стала переможницею Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Словоспів» у Рівному. Стипендіатка академічної стипендії Президента України. Членкиня Спілки фотохудожників України. ЇЇ фотографічні твори демонструвалися на виставках в Україні, Польщі, Румунії, Франції.

   

 

 

 

 

Дяків Ірина Богданівна (01.05.1988 р.н.) – лікарка-онколог, науковиця. Випускниця гімназії 2005 року. Вищу освіту здобула в 2011 році в  Івано-Франківському національному медичному університеті, а  другу вищу освіту   (англійська філологія) - у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Працює онкогінекологом у Прикарпатському клінічному онкологічному центрі. Проходила стажування в одній з провідних медичних клінік США.  У 2019 році захистила кандидатську дисертацію   в Національному інституті раку в Києві. Авторка більше сорока фахових  публікацій в українських та іноземних наукових виданнях. Учасниця та доповідачка на багатьох міжнародних наукових конференціях. Дійсний член Європейської організації онкогінекологів. 

   

 

 

 

 

Ерстенюк Ярослав Любомирович (05.09.1996 р.н.) - викладач, фахівець з IT-технологій. Випускник гімназії 2014 року. У 2014 році здобув дві бронзові медалі  на   Міжнародній   олімпіаді з астрономії в Литві та Міжнародній олімпіаді з астрономії й астрофізики в Румунії. Цього ж року був визнаний кращим учнем року міста Івано-Франківська. У 2019 році здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Системна інженерія» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, у 2021 році – ступінь магістра за спеціальністю «Фізика». Працював архітектором програмного забезпечення, а з 2023 року виконує обов’язки технічного директора у ТОВ «Net LS Software Development». Із 2021 року – викладач  (за сумісництвом) Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

   

 

 

Жизномірська (Пастрюліна) Любов Сергіївна (07.11.1979 р.н.) – політологиня, громадська діячка. Випускниця гімназії 1997 року. У 2002 році здобула ступінь бакалавра політології, закінчивши з відзнакою Національний університет «Києво-Могилянська академія». Ступінь магістра та доктора філософії за спеціальністю «Порівняльна політологія та міжнародні відносини» здобула в Університеті Альберти (Едмонтон, Канада). Коло її наукових зацікавлень охоплює питання зовнішньої та безпекової політики України, а також її відносини з Європейським Союзом та демократичні процеси в авторитарних суспільствах. Активістка українського громадського життя в Канаді. У 2021 році стала віце-президенткою Конгресу Українців Канади в провінції Нова Шотландія. З 2022 року - голова цієї громадської формації. Очолила успішну громадську кампанію за визнання Голодомору 1932-1933 років актом геноциду проти українців. Тепер у Новій Шотландії є День пам’яті жертв Голодомору та законодавче визнання Голодомору актом геноциду. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України її коментарі як науковця і громадської діячки регулярно звучать на радіо, телебаченні, у друкованих і цифрових ЗМІ. Активно працює з канадськими політиками задля підтримки України на міжнародій арені. Авторка наукових публікацій на політологічну тематику.

   

 

 

 

 

Запісоцький Юрій Григорович (28. 04. 1982 р.н.) – правник, виконавчий директор ФФУ.  Випускник гімназії 1999 року. У 2004 році закінчив Львівський національний університет за спеціальністю  «Правознавство». У 2004 році призначений старшим державним податковим інспектором юридичного відділу Державної податкової інспекції   Івано-Франківська. Із 2005 році - консультант юридичного відділу,  із 2007 року обіймав посаду начальника Головного управління правової роботи та внутрішньої політики Івано-Франківської ОДА. У   2008 році був співзасновником ТОВ «Юридична компанія «Moris Group»», працював  на посаді директора і партнера цієї компанії.  З 2015 року виконкомом ФФУ призначений виконавчим директором Федерації футболу України.

   

 

 

Іванцева Марина Денисівна (25.06.1998 р.н.) -  економістка, менеджерка. Випускниця гімназії 2015 року. У 2019 році здобула диплом бакалавра з відзнакою зі спеціалізації «Менеджмент інформаційних систем» Мангеймського університету (Німеччина) та диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес» Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2021 році отримала диплом магістра з відзнакою Мангеймського університету. Під час навчання працювала асистенткою професора з фінансової математики та кількісних методів Мангеймського університету (2017 р.) та асистенткою професора на кафедрі основ інформаційних систем (2018 р.) цього ж університету. Після закінченні вишу працювала в провідних німецьких компаніях  з інформаційних та цифрових рішень, із 2023  року – менеджерка трансформацій в компанії «Amazon» у Мюнхені (Німеччина). Стипендіатка DAAD (грант PROMOS на фінансування семестру за обміном у США (2018 р.). Нагороджена Меморіальною премією фонду Юліуса Пауля Штіглера Мангеймського університету для іноземних студентів за відмінну успішність.

   

 

 

Йосипенко Тарас Михайлович (11.01.1990 р.н.) – програміст, громадський діяч. Випускник гімназії 2007 року. У 2007-2013  рр.  навчався в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»,  здобув ступінь магістра за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем». Працював в українських та іноземних ІТ-аутсорсінгових, аутстафінгових та продуктових компаніях. Останні три роки досягає успіхів в одному з найуспішніших українських стартапів у галузі машинного навчання та трансформації контенту з допомогою нейронних мереж під назвою Reface. Однойменний мобільний додаток дає можливість трансформувати власну зовнішність та створювати зображення й відео, у якому відомі зірки отримують обличчя замовника й можуть говорити його голосом. У вересні 2020 року додаток посів перше місце у світі серед завантажених в AppStore та GooglePlay  (додаток налічує 260 млн. користувачів).  Активний учасник Революції Гідності, організатор 25-тисячної колони студентів для підтримки акції вимог щодо європейської інтеграції України. Комендант студентського кампусу на Майдані, промовець    від імені студентства. Засновник підпільної міжуніверситетської організації «Студентська координаційна рада». Член Ради Майдану. Музикант: навчаючись у Києво-Могилянській академії, створив рок-групу, яка успішно гастролювала в Україні впродовж чотирьох років.

   

 

 

Квятковська (Шацька) Богдана Іванівна (16.01.1993 р.н.) – правниця. Випускниця гімназії 2000 року, посідала абсолютне 1 місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. У 2005 році закінчила  факультет підготовки юристів для МЗС України Національної юридичної академії   ім. Ярослава Мудрого (Харків). Кандидатка юридичних наук (у 2015 році захистила кандидатську дисертацію «Теоретичні засади судового прецеденту» в Інституті держави і права ім.. В.М.Корецького НАН України). Адвокатка, національна експертка Ради Європи з питань антидискримінації та застосування практики Європейського суду з прав людини, юридична радниця групи ІТ-компаній.

   

 

 

 

Кернякевич-Танасійчук Юлія Володимирівна (11.12.1985 р.н.) – правниця, науковиця. Випускниця гімназії. Вищу освіту здобула, навчаючись на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка, який закінчила в 2007 році з відзнакою, здобувши кваліфікацію магістра права. У 2007-2011 рр. навчалася в аспірантурі цього вишу. Із 2007 року – викладачка кафедри цивільного права та процесу Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. Із 2009 року працює на посаді викладача кафедри трудового, екологічного та аграрного права  ПНУ імені Василя Стефаника. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію, у 2014 році їй присвоєно вчене звання доцента. У 2019 році захистила докторську дисертацію на тему «Кримінально-виконавча політика України». Із 2019 року – завідувачка кафедри судочинства Прикарпатського національного університету, професорка.  Авторка наукових публікацій, монографій та посібників.

   

 

 

Кияк Наталія Зіновіївна (12.05.1982 р.н.) – соціологиня, громадська діячка. Випускниця гімназії 1999 року. Вищу освіту здобула після закінчення магістратури факультету соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2005 році.  Стажувалася в комітеті соціальної політики Верховної Ради України та в Парламенті Канади. Була стипендіаткою Кабінету Міністрів України, стипендіаткою НаУКМА та   фонду «Смолоскип». Працювала в Міжнародному дитячому фонді ООН ЮНІСЕФ (2006-2008 рр.,   2015-2019 рр.), Міжнародному фонді «Відродження» (2009-2012 рр.). У 2015 році заснувала в Києві україномовний дитячий садок «Мудрагелик», а в 2020 році спільно із сестрами-служницями УГКЦ - Українську Католицьку школу. З червня 2022 року керує всеукраїнськими проєктами в гуманітарній місії «Проліска» для допомоги дітям-переселенцям та їхнім сім’ям. Як виконавиця разом із бандуристом Ярославом Джусем та гуртом «Шпилясті кобзарі» записала альбом дитячих пісень. Із 2002  до 2004 року очолювала Молодіжний Пластовий Центр у НаУКМА. Із 2004 року – голова, станична київського осередку Пласту, у 2004-2006 рр. – Голова Крайової Пластової Старшини (Всеукраїнського секретаріату Пласту). Була організаторкою (коменданткою) більше 20 пластових таборів в Україні та за кордоном. Авторка двох методичних посібників щодо організації пластових таборів.

   

 

 

 

 

Кметюк Ярослав Володимирович (03.11.1981 р.н.) - рентгенолог, науковець. Випускник гімназії 1999 року. Вищу медичну освіту здобув в Івано-Франківській державній медичній академії (1999-2005 р.р.) У 2017 році захистив кандидатську дисертацію, здобувши науковий ступінь кандидата медичних наук. Керівник Всеукраїнського центру радіохірургії в м. Київ. Автор більше 50 наукових публікацій та співавтор підручника з рентгенології.   

 

   

 

 

Кобрин Оксана Миколаївна (23.05.1980 р.н.) – правниця, громадська діячка. Випускниця гімназії 1997 року. Вищу освіту здобула в Західноукраїнському економіко-правничому інституті за спеціальністю «Правознавство» (1997-2002 рр.). У 2005-2007 роках працювала в управлінні правової роботи Івано-Франківської ОДА на посадах юриста-консультанта, начальника юридичного відділу та начальника управління з правової роботи. У 2008 році стала  співзасновницею юридичної компанії «Moris group» (м.Київ). У 2010 році призначена на посаду судді господарського суду Івано-Франківської області. Нині –  одна з провідних фахівців юридичної компанії «Moris group» в Івано-Франківську.  Співорганізаторка виставки  мистецьких творів Тараса Шевченка «Справжній Шевченко» в приміщенні Івано-Франківського Художнього музею (2021 р.). У 2022 році після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну – активна  учасниця волонтерського руху. Нагороджена грамотою Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.

   

 

 

 

Ковалів (Боднар) Юлія Ігорівна (09. 01. 1985 р.н.) – економістка, дипломатка. Випускниця гімназії 2001 року. Навчалася на факультеті економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». У 2006 році здобула ступінь спеціаліста економічної теорії з відзнакою. Із 2007  до 2010 року – фінансова директорка ТОВ «Газекс Україна», координаторка Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України (2010 р.) У 2011 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України. У 2015-2016 рр. – перша заступниця Міністра економічного розвитку та торгівлі України, у   2016-2017 роках – голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Із 20 вересня 2019 до 22 грудня 2020 року – заступниця керівника Офісу Президента України.  Із березня 2022 року призначена послом України в Канаді.

   

 

 

 

 

Ковтун (Малик) Світлана Євгенівна (23.03.1984 р.н.) – педагогиня-філологиня,  менеджерка. Випускниця гімназії 2001 року. Вищу освіту здобула в 2006 році, отримавши ступінь магістра   за кваліфікацією «філолог, викладач англійської, німецької мов та зарубіжної літератури». Опісля працювала вчителькою на мовних курсах. Із 2011 до 2015 року – викладачка кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету. Із 2015 до 2018  року навчалася в аспірантурі на кафедрі філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2016 році започаткувала інноваційний проєкт – курси іноземних мов «Лідер» та Студію дошкільного розвитку «Лідер kids». Поєднує працю керівника курсів та вчительки англійської мови

   

 

 

Курилів (Циганюк) Галина Миколаївна (15.07.1984 р.н.) – лікарка, науковиця. Випускниця гімназії 2001 року. Вищу освіту здобула в Івано-Франківському національному медичному університеті (2001-2007 р.р.) Кандидатка медичних наук (2014 р.), з 2017 року - доцентка кафедри внутрішньої медицини, клінічної імунології та алергології Івано-Франківського державного медичного університету. Працює гематологом Прикарпатського клінічного онкологічного центру Івано-Франківської обласної ради з 2021 року. У 2022 році була експерткою Національної служби здоров’я України в галузі «Гематологія». Вільно володіючи англійською та німецькою мовами, має змогу ефективно працювати з іноземними студентами та активно співпрацювати з медичними спільнотами. Учасниця та спікерка численних українських та міжнародних фахових конференцій, авторка більше 70 наукових публікацій у професійних виданнях в Україні та за кордоном в галузі імунології та гематології. З 2014 року займається волонтерською діяльністю для допомоги біженцям із Криму. Активно працює з метою забезпечення медикаментами українських захисників та цивільних громадян, а також консультує онлайн пацієнтів, які перебувають на окупованих територіях та в зонах ведення бойових дій. 

   

 

 

 

 

Ларук (Пірус) Роксолана Володимирівна (07.07.1988 р.н.) –  бізнес-аналітик, підприємиця. Випускниця гімназії 2005 року. Вищу освіту здобула в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника зі спеціальності «англійська філологія» (2005-2010 р.р.) та «туризм» (2010-2012 р.р.). У 2012 – 2014 рр. - директорка ПП «Лакі стар тревел». У 2014 - 2020  рр. -  засновниця і керівниця Центру освітніх програм та туризму  «Космо-тревел». Із 2016 до 2018 року - засновниця та директорка креативного простору «Алое». З 2021 працює на посаді бізнес-аналітика в компанії «Софт Серв».

   

 

 

 

Левандовська Лілія Михайлівна (27.05.1982 р.н.) – філологиня, фахівчиня у сфері міжнародного економічного співробітництва.  Випускниця гімназії 1999 року.   У 2004 році закінчила факультет романо-германської філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, отримавши диплом магістра з відзнакою.  У 2005 році переїхала до Києва, де працювала координаторкою проєктів в Інституті Євро-Атлантичного співробітництва, займалась питаннями інтеграції України в ЄС і НАТО. Паралельно закінчила Київський політехнічний інститут, здобувши кваліфікацію магістра.   Із 2009 року  навчалася    в Центральному Європейському університеті в Будапешті, здобула кваліфікацію    магістра   за спеціальністю  «економіка і право». Працює в Будапешті старшим менеджером проєктів  із міжнародної співпраці в рамках програм фінансування ЄС.

 

   

 

 

 

Лукашевський Володимир (19.06.1992 р.н.) – священник, фахівець-медійник. Випускник гімназії 2010 року. Вищу духовну освіту здобув в Івано-Франківській духовній семінарії та Теологічній академії в 2017 році. Одночасно (2015-2017 рр.) навчався в Університеті імені Короля Данила за спеціальністю «Реклама і зв’язки з громадськістю». У 2018 році проходив практику в Архідіоцесії Кьольна (Німеччина). Із 2015 до 2022 року працював прессекретарем Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. У 2022 році призначений священником у Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача в селі Старуня. Організатор проведення духовних конференцій та реколекцій як в Україні, так і за кордоном. Автор видань «Увесь Твій, Маріє. Розважання на кожен день травня» (Вид-во «Нова зоря», 2021 рік), «Дорога до Вифлеєму. Розважання на Різдвяний піст» (Вид-во «Нова зоря», 2021 рік) та «Історія Відпустового центру блаженного Симеона: шлях, що триває» (Вид-во «Нова зоря», 2023 рік).

     
 

 

  

Лукомська Галина Володимирівна (22.03.1986 р.н.) – викладачка, архітекторка. Випускниця гімназії 2003 року. Вищу освіту здобула в 2009 році, отримавши диплом магістра архітектури в Національному університеті «Львівська політехніка». У 2013 році закінчила аспірантуру в цьому ж виші, захистила кандидатську дисертацію та здобула вчений ступінь кандидата архітектури. Працює на посаді доцента кафедри «Архітектури та містобудування» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Авторка більше  10 наукових публікацій у наукових виданнях.

 

     
 

 

 

Макар Ольга Володимирівна (11.12.1989 р.н.) – журналістка, громадська діячка. Випускниця гімназії 2007 року, у 2006-2007 навчальному році обиралася учнівським президентом. Призерка ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та ІІІ етапу Конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої академії наук. Вищу освіту здобула  в НаУКМА (2007-2013 рр.). Магістр журналістики, закінчила аспірантуру НаУКМА.  Займається соціальними благодійними проєктами в Спільноті Св. Егідія, керівниця всеукраїнської організації «Молодь за мир».  Авторка поетичних збірок «Я запрошую вас у свій світ», «Моя Вкраїно, в мене ти одна», «У», «Передчуття».

     
 

 

Мандрик Сергій Ярославович (04.01.1983 р.н.) – викладач, науковець. Випускник гімназії 2000 року.  У 2005 році здобув вищу освіту в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Із 2006 року навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Вів наукову роботу на базі Інституту молекулярної біології та генетики НАН України та Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Кавецького НАН України,  у 2009 році захистив дисертацію, здобувши  науковий ступінь кандидата біологічних наук за спеціальністю «біохімія». У 2010-2017 рр.  – викладач кафедри біохімії Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Із 2017  до 2020  року – завідувач лабораторії гібридомної технології біотехнологічного підприємства «ДіаПрофМед». Залучений до планування та виконання ряду українських та міжнародних проєктів у галузі прикладної медицини та біотехнології. Автор 3 монографій і близько 40 публікацій із фахової тематики.

 

     
 

 

Марченко (Цап) Тетяна Юріївна (21.02.1994 р.н.) – юристка, науковиця. Випускниця гімназії 2011 року. У 2011-2017 рр. навчалася в Інституті прокуратури та слідства Національного університету «Одеська юридична академія», отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство». У 2017-2021 рр. - в аспірантурі цього ж вишу. У 2018 році стала Лауреатом Всеукраїнського конкурсу серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий юрист   2018 року». Із 2021 року працює адвокатом в Адвокатському Об’єднанні «Лігал Грант.Т.Т». Спеціалізується в попередженні незаконних дій державних органів, у міжнародному договірному праві, вирішенні арбітражних суперечок. У 2022 році захистила дисертаційне дослідження з питань кримінального права й здобула науковий ступінь доктора філософії в галузі  права. Авторка близько 40 наукових праць.

     
 

 

 

 

Масляк Арсен Вікторович (04.01.1996 р.н)  - переможець конкурсу «Учень міста  2013 року». Випускник гімназії 2013 року. У 2012 році здобув срібну медаль  на Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії в Південній Кореї. Зараз проходить курс лікування у зв’язку з важкою травмою.

     
 

Матківський Назар Миколайович (04.09.1985 р.н.) – програміст, громадський діяч. Випускник гімназії 2002 року. У 2005 році отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Комп’ютерні науки» в Інституті комп’ютерних наук та технологій Національного університету «Львівська політехніка», а в  2007 році – диплом магістра  з відзнакою за спеціальністю «Інженер-аналітик комп’ютерних систем» у тому ж виші. Діяльний учасник Помаранчевої Революції 2004 року як активіст Громадянської кампанії «Пора». Брав участь у кампанії з ефективного збереження фондів Центрального Державного історичного архіву міста Львова (2005 р.), у кампанії за покращення міської політики із збереження історико-культурної спадщини у Львові (2006 р.). У 2007 році після реорганізації «Пори» в «Опору» переїхав до Києва, де працював у центральному офісі цієї організації. Тут брав участь у кампаніях зі збереження історико-архітектурного ландшафту Андріївського узвозу, підтримки книгодрукування й розповсюдження української книги, спостереження  за виборами, проведенням ЗНО та вступів до вишів.  У 2011 році долучився до роботи в організації в якості програміста – волонтера. У 2011-2022 роках  –  програміст в іноземних бізнесових ІТ структурах. Активний учасник Революції Гідності 2014 року. У 2022 році мобілізований до лав Національної гвардії України. Молодший сержант.

     
 

 

 

Мельник Вадим Ігорович (29.06.1994 р.н.) – програміст, бізнесмен. Випускник гімназії 2012 року. Навчаючись у гімназії, виграв конкурс «Флекс», що дало йому можливість рік навчатися   в школі  США. Там зацікавився робототехнікою. Після закінчення гімназії  навчався в  Жешувському університеті (Польща) на   факультеті інформатики. На першому курсі отримав посаду в PGS S0ftware, одній із найбільших ІТ-компаній Польщі,  згодом почав працювати в Microsoft. Свій перший бізнес відкрив у 2020 році. Спочатку це була компанія CerviRobotics, яка згодом переросла в групу Dronehub. Веде бізнес в Україні, Польщі та у Великій Британії. Двічі потрапляв у топ-список польської версії журналу «Forbes» (2020 і 2021 рр.) як один із найуспішніших молодих бізнесменів.

     
 

 

 

Мельникович (Сидорак) Оксана Володимирівна (30.11.1983 р.н.) – журналістка, підприємиця.  Випускниця гімназії 2001 року. Вищу освіту здобула в Національному технічному університеті нафти і газу (2001-2006 рр.). Співвласниця медіахолдингу «Версаль».  Співзасновниця брендів інноваційної космецевтики «MOLA» й бренду для волосся з трихологічним підходом «SABEL». Керуюча партнерка бізнес-спільноти «BOARD». Спікерка в проєкті «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)», організаторка  культурологічних проєктів.

     
 

 

 

Микитюк Марія Михайлівна (17.09.1995–08.01.2020 р.р.) – бортпровідниця, Герой України. Випускниця гімназії 2012 року. У 2012-2018  рр. навчалася в Національному авіаційному університеті на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій. Працювала в компанії «МАУ» бортпровідницею. 08 січня 2020 року загинула в результаті збиття літака Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» ракетами протиповітряної оборони Ірану. 29 грудня 2020 року Указом Президента України за героїзм і самовідданість, виявлені під час виконання службових обов’язків, їій посмертно присвоєно звання «Герой України».

     
 

 

 

Никифорчин Андрій Олегович (25.05.2005 р.н.) – студент Ягеллонського університету (Польща), переможець Міжнародних учнівських предметних олімпіад. Випускник гімназії 2022 року. Навчаючись у гімназії, став срібним призером Міжнародної олімпіади з фізики, яка відбулася дистанційно у Швейцарії, та бронзовим призером Міжнародної олімпіади з астрономії в Грузії.

     
 

 

Павлучинська Уляна Вікторівна (07.06.2003 р.н.) – студентка Івано-Франківського національного університету. Випускниця гімназії 2021 року. У 2019 році під час навчання в Українській гімназії № 1 виборола перемогу на ІV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад одразу з двох предметів (українська мова і література та історія). У 2021 році стала призером ІV  етапу учнівського Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Неодноразово визнавалася кращою ученицею Української гімназії № 1. У 2021 році визнана кращою ученицею міста Івано-Франківська за підсумками щорічного конкурсу «Учень року». Цього ж року стала студенткою 1 курсу Івано-Франківського національного медичного університету. У 2022 році нагороджена Президентською стипендією за абсолютне перше місце, здобуте в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед студентської молоді.

     
 

 

Павлюк (Триняк) Наталія (03.05.1981 р.н.) – психологиня, волонтерка. Випускниця гімназії 1998 року. Вищу освіту здобула в 2003 році після закінчення Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, отримавши диплом магістра початкової освіти та психолога з відзнакою. З 2003 року – психологиня в Українській гімназії №1. Спікерка та тренерка міжнародних і всеукраїнських очних та онлайн конференцій для педагогів та шкільних психологів. Авторка більше десятка публікацій із питань шкільної психології у фахових виданнях. У 2022 році заснувала волонтерську ініціативу з виготовлення вівсяних енергетичних смаколиків «Батончик 4.5.0» для Збройних Сил України. За річну діяльність спільноти волонтерами  було виготовлено і передано на фронт 85 тисяч 665 штук батончиків. Робота спільноти продовжується.

     
 

Парандій Христина Андріївна (05.01.1994 р.н.) – політологиня, громадська діячка. Випускниця гімназії 2011 року. Багаторазова переможниця всеукраїнських етапів олімпіади з української мови та літератури, ІІІ етапу Конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН, літературних конкурсів, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У 2015 році здобула ступінь бакалавра за спеціальністю «Політологія» після закінчення Національного університету Києво-Могилянська Академія. У 2015-2017  роках навчалася в магістратурах Маастрихтського університету (Нідерланди) та Коледжу Європи (Бельгія), здобула кваліфікацію «Спеціаліст у сфері міжнародних відносин та зовнішній політиці ЄС». Була стипендіатом навчальних програм у провідних європейських дослідницьких центрах: Центру європейських реформ (Лондон) і Німецькому фонді Маршалла (Берлін). Випускниця канадсько-української програми стажування в команді тіньового міністра оборони Канади. З 2017 року працювала в Україні політичною радницею в посольствах скандинавських країн. Працює в громадській організації «Реанімаційний пакет реформ». Із 2023 року - старша проєктна менеджерка з гуманітарного роззброєння в найбільшій миротворчій організації Нідерландів РАХ. Лайф-коуч   Міжнародної коучингової федерації.

     
 

 

 

Параска Максим Степанович (21. 10. 1981 р.н.) – менеджер. Випускник гімназії 1999 року. У 2003 році закінчив НаУКМА (бакалавр комп`ютерних технологій). Працював в МТС Україна (експерт із маркетингових комунікацій), "Козирна Карта" (керівник відділу онлайн-проєктів), Туристичний стартап (керівник відділу маркетингу). Зараз працює в Digital Agency C- Format.ua- на посаді директора зі стратегії та медіа.

     
 

 

Передерко Віталій Петрович (09.05.1982 р.н.) – державний службовець ,науковець. Випускник гімназії 1999 року. Першим у гімназії став призером ІІІ етапу Конкурсу-захисту  учнівських наукових робіт МАН з історії.  Закінчив історичний факультет Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, здобувши кваліфікацію магістра. Із 2004 року працює в Івано-Франківській обласній державній адміністрації. У грудні 2007 року захистив кандидатську дисертацію з історії. Роботу в ОДА поєднує з викладацькою діяльністю за сумісництвом. У червні 2009 року став переможцем І  та ІІ етапів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Із червня 2016 року – начальник відділу туризму в Управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА. Автор та співавтор 29 наукових публікацій (у т. ч. 2 монографій).

     
 

Попович Ольга Василівна (21.02.1991 р.н.) – викладачка, науковиця. Випускниця гімназії 2008 року. У 2012 році здобула ступінь бакалавра  після закінчення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю «Приладобудування», а в 2013 році -   диплом магістра з відзнакою в цьому ж виші. Із 2013 до 2016 року навчалася в аспірантурі ІФТУНГ за спеціальністю «Прилади і методи контролю та визначення складу речовин», де   захистила кандидатську дисертацію, здобувши ступінь кандидата технічних наук. У 2016- 2018 рр. - доцентка кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФТУНГ. Із 2016 до 2022 року - наукова співробітниця Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології ІФТУНГ. У березні-вересні 2022 року проходила стажування в Технічному університеті Мюнхена (Німеччина). Цього ж року в складі міжнародної команди науковців узяла участь у міжнародному проєкті SkanPyramids, розробленому Каїрським університетом (Єгипет) та французьким Інститутом НІР (збереження інноваційної спадщини). У результаті проробленого командою ультразвукового сканування піраміди Хеопса було виявлено наявність там невідомої кімнати. Авторка ряду публікацій у фахових наукових виданнях.

     
 

 

 

Припхан Ірина Ігорівна (03.10.1985 р.н.) – юристка-науковиця, викладачка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Випускниця гімназії 2002 року. Вищу освіту здобула в Юридичному інституті Прикарпатського національного університету (спеціальність «Правознавство», 2002-2007 р.р.). Кандидатка юридичних наук (2011 р.). Авторка монографій та посібників з правознавства. Доцентка кафедри теорії та історії права Юридичного інституту («Одеська Юридична Академія») ПНУ.

     
 

Процюк Антон Степанович (22.03.1998 р.н.) – історик,   журналіст. Випускник гімназії 2015 року. Здобув ступінь бакалавра та магістра на історичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2020-2021 роках навчався за програмою обміну в Уппсальському університеті (Швеція). Координатор програм громадської організації «Вікімедіа Україна», керівник програмної діяльності цієї спільноти. Дописувач та редактор англомовного медіавидання для європейських медіаменеджерів The Fix Media, на яке підписані більше 500 менеджерів світових ЗМІ (у їх числі «Нью-Йорк таймс», «Гардіан», «Рейтарс», «Файнейшел таймс», «Німецька хвиля» та інші). Як дописувач-фрилансер співпрацює з українськими виданнями «Українська правда», «Детектор медіа» та іншими. На волонтерських засадах є редактором та адміністратором україномовного розділу Вікіпедії. Написав більше 300 і відредагував більше 1000  статей Вікіпедії українською та англійською мовами. Провів кілька десятків лекцій та тренінгів в Україні та за кордоном із питань Вікіпедії.

     
 

 

 

Репетило Ірина Ігорівна (25.05.1996 р.н.) – медикиня, науковиця, Випускниця гімназії 2013 року. Визнавалася кращою ученицею України в 2013 і 2014 роках. У 2013 році здобула золоту медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології в Туреччині та бронзову медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології у Швейцарії. Закінчила  Івано-Франківський національний медичний університет.

     
 

 

 

Рубцова Каміла Вячеславівна (17.02. 1993 р.н.) – адвокатка, науковиця. Випускниця гімназії 2010 року. Вищу юридичну освіту здобула в 2015 році після закінчення з відзнакою Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького. Із 2016 до 2018 року помічниця адвоката в АО «Західноукраїнська правнича компанія». У 2018 році отримала право на заняття адвокатською діяльністю. Із 2019 року взаємодіє зі студентами юридичних факультетів у рамках проєкту «Школа адвоката». Автор низки наукових праць із фахової юридичної тематики.

     
 

 

Савчук Андрій Володимирович (05.01.1983 р.н.) – правник, громадський діяч, партнер MORIS, керівник практики Вирішення спорів.  Випускник гімназії 2000 року. Вищу освіту здобув   на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.    У 2004-2009 рр.  - юрист  і партнер  у юридичній фірмі «Lex consulting», а з 2009 року - у юридичній компанії «Moris Group» як партнер і керівник судової практики. Спеціалізується на складних судових процесах,  розробляє ефективні судові стратегії, працює з великими національними та міжнародними корпораціями, банками та фінансовими установами.   Учасник програми правового захисту і освіти.  Член Королівського інституту арбітрів (Лондон, Великобританія) з 2012 року. Автор публікацій в юридичних та ділових ЗМІ з актуальних юридичних питань. Доповідач на міжнародних професійних форумах.   З 2016 року входив до Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. З 2022 року - голова Комітету з процесуального права Асоціації правників України.

     
 

 

Сапатий Андрій Любомирович (03.02.1981 р.н.) – лікар, науковець.  Випускник гімназії 1997 року. У 2004 році з відзнакою закінчив Івано-Франківську національну медичну академію, після якої розпочав працювати на посаді асистента кафедри фамакології  цього вишу. З 2006 року – лікар-кардіолог обласного клінічного кардіологічного диспансеру. У 2007-2017 рр. обіймав посади заступника декана факультету підготовки іноземних громадян та директора підготовчого віділення Івано-Франківського національного медичного університету. З 2017 року - фахівець із розробки даних клінічних досліджень міжнародної компанії AstraZeneca (Швеція), а з 2020-го року –   міжнародної   компанії Parexel (США). У 2009 році захистив кандидатську дисертацію з медицини, а в 2010 році здобув учене звання доцента. Автор багатьох наукових статей, співавтор підручників для студентів ВНЗ із клінічної фармації, лабораторної діагностики, біоетики та деонтології,  підручників для англомовних студентів. Дійсний член Європейського товариства кардіологів.

     
   

 

 

 

Семенів Соломія Ярославівна (16.02.1994 р.н.) – лікарка-науковиця, громадська діячка. Випускниця гімназії 2011 року. Вищу освіту здобула в 2017 році після закінчення Національного медичного університету ім. Олександра Богомольця. З 2017   до 2021 року – дитяча хірургиня, згодом – хірург в НДСЛ «Охмадит». У 2021 – 2022 рр.  стажерка в Університетській клініці в Кракові (Польща), а з 2022 року – у медичному колегіумі Ягеллонського університету. Активна членкиня та менеджерка проєктів Глобального Альянсу Медичних Знань (GMKA), який проводить значну просвітницьку  та волонтерську діяльність з початком війни в Україні.

     
 

Сигидин Віталій Михайлович (10.08.1983 р.н.) – правник, науковець. Випускник гімназії 2000-го року. У 2005 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію спеціаліста права, а в 2008 році – Інститут післядипломної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з кваліфікацією «менеджер-економіст».  Із 2005  року працював у банківській сфері юристконсультантом, із 2008 року - керівником практики земельного права та нерухомості в юридичній компанії, а в 2015-2019 рр. – був заступником начальника Головного територіального управління юстиції в м.Київ.  У 2018 році захистив   дисертацію «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно нотаріусами України», здобувши науковий ступінь кандидата юридичних наук. У  2019 р.  призначений на посаду начальника відділу моніторингу ефективності менеджменту активів центрального апарату АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів одержаних від корупційних та інших злочинів). У грудні цього ж року на нього було тимчасово покладено виконання обов’язків Голови АРМА. З березня 2022 року вступив до лав Добровольчого батальйону, виконує завдання територіальної оборони.

     
 

Сигидин Мар’яна Михайлівна (25.03.1991 р.н.) – правниця, науковиця. Випускниця гімназії 2008 року. Кваліфікацію юриста й викладача права здобула після завершення навчання в Юридичному інституті  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2008-2013 рр.). У 2013-2016 рр. навчалася в аспірантурі, у 2016 році на базі Науково-дослідного інституту ім. Ф.Г.Бурчака НАПрН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Корпоративний договір», ставши авторкою першої в Україні  комплексної наукової дисертаційної роботи з цієї тематики.  Трудову діяльність почала в 2012 році на посаді юридичного консультанта Обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, а  з 2016 року – консультанта Першої київської державної нотаріальної контори Головного територіального управління юстиції в місті Києві. З 2020 року – завідувачка відділу міжнародних зв’язків Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  викладачка кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту. З вересня 2022 року – докторантка кафедри цивільного права ННЮІ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Авторка низки фахових публікацій у наукових виданнях України та за її межами.

     
 

 

 

Скоропад Назар Тарасович (04.06.1986 р.н.) – лікар, науковець. Випускник гімназії 2003 року. У 2008 році заочно закінчив магістратуру в Івано-Франківському університеті нафти і газу із спеціальності «економіка підприємства», а в 2009 році завершив навчання в Івано-Франківському національному медичному університеті за спеціальністю «лікувальна справа». З 2011 року після проходження інтернатури здобув спеціалізацію лікаря-уролога. Працював викладачем Івано-Франківського національного медичного університету, лікарем-урологом в Івано-Франківській центральній міській лікарні та в Лисецькій центральній районній лікарні. У 2020 році йому присвоєно звання кандидата медичних наук. З 28.02.2022 року – у  лавах ЗСУ.

     
 

 

Смицнюк Андрій Орестович (07.12.1994 р.н.) - викладач університету, громадський діяч. Випускник гімназії 2011 року. У 2017 році закінчив магістратуру за спеціальністю «українська мова та література» у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працював викладачем англійської мови в школах В’єтнаму. У 2018 році отримав престижну премію Фулбрайта від уряду США і навчався в Пенсильванському університеті. З 2019 року – член  команди з підтримки реформ при Міністерстві освіти та науки України. Цього ж року отримав пропозицію роботи на кафедрі славістики Кембриджського університету.  Веде активну громадську роботу. Організував у Кембриджі фестиваль українського кіно, веде програму академічних подій, присвячених українській історії та культурі. З 2022 року очолює громадську організацію Cambridge4Ukraine, яка допомагає українським біженцям у Британії.

     
 

Смицнюк Павло Орестович (10.07.1983 р.н.) – теолог, науковець. Випускник гімназії 2000 року. У 1999 році був обраний першим учнівським президентом гімназії. У 2000-2010 рр.  навчався в теологічних університетах Італії та Греції. Філософію вивчав у Папському Університеті Regina Apostolorum, а теологію – у  Папському Григоріанському Університеті в Римі. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію в  Національному університеті в Афінах. У 2011-2013 рр.  працював в Українському католицькому університеті на посадах викладача кафедри богослов’я та заступника декана філософсько-богословського факультету. У 2013 році вступив на докторську програму в Оксфордський Університет, де захистив докторську дисертацію на тему політичного богослов’я (2019 р.). Опісля у Львові очолив Інститут екуменічних студій при УКУ,   працював викладачем у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ. Із  2022 року – науковий  співробітник  факультету релігієзнавства та Центру грецьких студій при Прінстонському університеті в США, вивчає зв’язок між церквою та імперіями та працює над книгою про використання релігії в ідеологічному конфлікті між Сходом і Заходом. Автор кількох десятків наукових статей в міжнародних та українських академічних виданнях і колективних монографіях. Входить до Громадської ради при Державній службі України з етнополітики та свободи совісті.

     
 

 

Спаська Анастасія Микитівна (28.04.1981 р.н.) - біологиня, науковиця. Випускниця гімназії 1998 року. У 2003 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Біологія». У 2007 році захистила кандидатську дисертацію і розпочала викладацьку діяльність на кафедрі анатомії і фізіології людини та тварин у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Згодом продовжила працю в Івано-Франківському національному медичному університеті на посаді доцента кафедри гістології, цитології та ембріології. Зараз працює в медичному коледжі в Аджмані (Об’єднані Арабські Емірати). Авторка наукових публікацій у престижних наукових виданнях, учасниця міжнародних наукових конференцій.

     
 

 

 

Станко Анастасія Романівна (08.08.1986 р.н.) – журналістка, телевізійна ведуча. Випускниця гімназії 2003 року. Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працювала журналісткою «Першого національного», а також телеканалу «ТВі». 30 червня 2014 року була захоплена в полон російськими терористами в Луганську при виконанні своїх професійних обов’язків. Категорично відмовилася давати інтерв’ю російським ЗМІ. 2 липня цього ж року була звільнена з полону. З 2020 року - редакторка об’єднаної редакції «Hromadske/tv». У 2020 році за версією журналу «Фокус» увійшла до числа 100 найвпливовіших жінок України, зайнявши 63-ю сходинку. У 2018 році нагороджена міжнародною премією за свободу преси. Нагороджена Міжнародним жіночим медіафондом премією за відвагу.

     
 

 

Стасів Роман Миколайович (17.01.1981 р.н.) – правник, менеджер. Випускник гімназії 1998 року. Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та здобув кваліфікацію магістра права. У 2002 році проходив стажування в канадському парламенті в рамках парламентської програми «Україна-Канада». Отримав  повну стипендію від уряду Великобританії в рамках міжнародної програми, навчався на юридичному факультеті Оксфордського університету, який закінчив у 2005 році, здобувши кваліфікацію магістра права. Працював у провідних міжнародних юридичних компаніях у Києві. Після Революції Гідності в 2014 році приєднався до реформаторської команди державного підприємства «Укрпошта», де працював на посаді першого заступника Генерального директора. Із  2017 року розвиває власне бюро юридичного перекладу FastDocs, яке є лідером на ринку юридичного перекладу в Україні й надає послуги більшості найбільших юридичних фірм нашої країни, банкам  в Україні  й за кордоном.

     
 

Стасів Тарас Миколайович (20.02.1984 р.н.) – правник, фінансист. Випускник гімназії 2001 року. У 2001 році переміг на Всеукраїнському конкурсі «Інтелектуал ХХІ століття» та отримав стипендію на навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2004 році проходив стажування в Канадському парламенті в рамках парламентської програми «Україна-Канада». У 2006 році здобув кваліфікацію магістра права,   отримав стипендію в рамках програми МТЕС від уряду Міністерства закордонних справ Нідерландів на навчання на юридичному факультеті Амстердамського університету, закінчив його у 2008 році,   здобувши кваліфікацію магістра права міжнародного зразка. Працював юристом у провідних юридичних фірмах України і Європи. У 2012-2019 рр.     працював юристом у Європейському Банку Реконструкції та розвитку (Лондон). З 2019 року –  старший юридичний радник у Нідерландському банку розвитку в м.Гаага. Займається юридичним супроводом фінансування інфраструктурних, аграрних проектів та проєктів відновлювальної енергетики. Учасник багатьох правничих конференцій та літніх шкіл в Австрії, Німеччині, Нідерландах та Польщі.

     
 

 

 

Стефанишин Василь Ігорович, псевдо «Француз»  (1997-03.03.2023 р.р.)  - воїн ЗСУ. Випускник гімназії 2014 року. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу. Випускник військової кафедри цього ж вишу. Лейтенант, командир 3-го мінометного взводу мінометної батареї 78 ОБ «Боровик», військової частини А 7154. Загинув унаслідок ворожого танкового обстрілу під час виконання бойового завдання на околиці населеного пункту Зелений Гай Дорожнянського МТГ Пологівського району Запорізької області.  

     
 

 

Стецик Юрій Яремович (09.05.1999 р.н.) – митець, захисник України. Випускник гімназії 2016 року. Навчався за спеціальністю "Містобудування" в Національному університеті «Львівська політехніка», а потім на факультеті архітектури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.    Пластун, учасник багатьох новацьких та юнацьких заходів, вишколів та мандрівок. Учасник різноманітних мистецьких акцій в Івано-Франківську та за його межами. Музикант, учасник гуртів та експериментальних музичних проєктів «Трясовина», «Пенсія», «Злипні». Спільно з батьком, відомим прикарпатським художником, займався мистецькими оформленнями інтер’єрів. У 2022 році з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну мобілізований до ЗСУ. Молодший сержант, командир відділення 1 стрілецького взводу 2-ї роти 78  окремого батальйону 102  окремої бригади територіальної оборони імені Дмитра Вітовського. 28 грудня 2022 року брав участь у ближньому стрілецькому бою з російськими окупантами в районі села Дорожнянка біля міста Гуляйполя Запорізької області. З цього часу офіційно вважається зниклим безвісти.

     
 

 

 

Титиш Галина Йосипівна (26.10.1982 р.н.) – журналістка, громадська діячка. Випускниця гімназії 2000 року. Вищу освіту здобула в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», отримавши диплом бакалавра політології в 2004 році. У 2006 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Журналістика» в цьому ж виші. З 2005  року – журналістка  суспільно-політичного інтернет-ЗМІ «Українська правда», засновниця та перша головна редакторка сайту «Українська правда. Життя» (2008-20017 р.р.). Радниця з питань комунікацій Національного офісу ДІ (2017-2018 р.р.), із 2017   року - Голова правління ГО «Смарт освіта». Членкиня Наглядової Ради АТ НСТУ у сфері освіти і науки з 2021 року.  У 2020-2021 р.р. навчалася в Університеті Еморі (Атланта, США) за планом тренерської програми напрямку «Соціально-емоційне та етичне навчання». У 2022 році отримала премію імені Вальтера Шеєля за відданість освіті в умовах російської загарбницької війни.

 

     
 

Ткачівська Ірина Василівна (11.05.1990 р.н.) – перекладачка, режисерка, викладачка іноземних мов. Випускниця гімназії 2007 року. У  2013 р. закінчила Інститут філології Київського національного університету  ім.Тараса Шевченка (спеціальність – «Філологія та перекладознавство»,  диплом із відзнакою). У 2009-2010 набувала знань із германістики   в  Університеті Росток (Німеччина).    У 2019-2020 навчалася в Американському  університеті Пуебла в Мексиці (медіавиробництво та дизайн). Працювала координаторкою ONSITE SERVICE, кінофестивалю КОТБУС, Міжнародного офісу «Santa Maria de los Angeles» (Малага, Іспанія). Нині   науковий асистент Центру міждисциплінарних польських студій (Європейський університет Віадріна, Франкфурт-на-Одері), координаторка проєкту «Україна в Берліні-Нетворкінг» (координація дозвілля дітей та молоді та підтримка біженців), викладає мови, перекладає та супроводжує   молодіжні зустрічі, семінари, активно займається волонтерською діяльністю. Працює перекладачкою в мистецьких проєктах, креативних резиденціях, конференціях, семінарах та тренінгах в Україні, Молдові, Литві, Польщі, Індонезії, Іспанії, Швеції, Норвегії, Хорватії, Угорщині, Сербії, Франції, Німеччині. Володіє англійською, німецькою, іспанською, польською, російською мовами.

     
 

 

Топольницька (Гудзак) Тетяна Богданівна (04.10.1980 р.н) - економістка, науковиця. Випускниця гімназії 1998 року.У 1998-2003 рр. навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, здобула   спеціальність «Економіка підприємства» та   кваліфікацію магістра. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Економіка та національне господарство», у  2021 році їй присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії економіки та управління. Автор 65 публікацій, опублікованих в українських та зарубіжних фахових виданнях. Учасниця 30  наукових конференцій. Отримала 10 свідоцтв про реєстрацію авторського права. У 2019 році брала участь в міжнародному освітньому проекті (Латвія). Прочитала серію лекцій на факультеті економіки та менеджменту у Вентспільському університеті прикладних наук.

     
 

 

Українець Остап Віталійович (24.04.1994 р.н.) – письменник, перекладач, популярний блогер. Випускник гімназії 2012 року. У 2011 році був обраний учнівським президентом. У 2007-2012 рр. – активний учасник телевізійного проєкту «Найрозумніший» (рос.«Самый умный»). Навчався в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», у  2016 році здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Філологія». У 2017 році дебютував як письменник з оповіданням «Маланка». Того ж року в альманасі «Нова проза» презентував оповідання «Адвент», яке лягло в основу роману «Малхут». У 2018 році у видавництві Жупанського побачив світ його роман «Транс», а в 2019 у видавництві «Фабула» –  роман «Канцелярія хрестових походів», у 2021 році там же – роман «Дискордія». Відомий як перекладач і блогер. Переклав більш ніж півтора десятка творів сучасних європейських авторів. Засновник та автор популярного YouTube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка».

     
 

 

 

Федина Юлія Андріївна (13.12.1989 р.н.) – перекладачка, дизайнерка. Випускниця гімназії 2007 року. Здобула вищу освіту у Варшавському університеті кардинала Стефана Вишинського на факультеті польської філології за спеціальністю «Медіа і фільмознавство». Спочатку працювала перекладачкою, після перекваліфікації стала костюмографом. Брала активну участь у створенні фільмів, серіалів, музичних кліпів та реклами. Зараз дизайнерка в компанії Reserved.

     
 

 

Федунків Тарас Олегович (23.03.1981 р.н.) – юрист-міжнародник, дипломат. Випускник гімназії 1998 року. У 2003 році закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «Міжнародне право». Того ж року приєднався до дипломатичної служби України. Працюючи в П’ятому територіальному управлінні, Третьому територіальному департаменті, Департаменті країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Першому європейському територіальному департаменті Міністерства закордонних справ України, опікувався питаннями двосторонніх відносин між Україною та країнами Азії (Південна Корея, В’єтнам, Індія, Іран, Монголія та інші), а також Європи (Данія, Ісландія, Норвегія). Обіймав посади третього, другого та першого секретаря, Тимчасового повіреного у справах України в Республіці Корея.

     
 

 

Худин Назар Миколайович (14.05.1982 р.н) -  музикант, продюсер. Випускник гімназії 1999 року. Вищу освіту   здобув у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Магістр перекладу, викладач англійської та арабської мов. Працював у провідних комунікаційних та рекламних агенціях України в Києві.  Створив відомий музичний проєкт «PATSYKI Z FRANEKA». У 2016 році гурт став переможцем конкурсу «Хіт-конвеєр 2016» від каналу української музики М2 за хіт «VasЯ OMG» (більше 10 млн. переглядів на youtube). Інший хіт групи «Марічка» отримав більше 20 млн. переглядів на youtube. Група – музичні амбасадори збірної України з футболу на Євро-2020 з поп-хітом «ЖовтоСині». Музичні твори групи ввійшли в глобальні плейлисти Ukrainian Pop Hits. Автор текстів пісень проєкту.

     
 

 

Цих Віталій Сергійович (07.09.1988 р.н.) – інженер, науковець. Випускник гімназії 2005 року. Вищу освіту здобув у 2010  році  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, навчався в аспірантурі цього вишу (2010-2014 рр.). У 2014-ому році захистив кандидатську дисертацію, вивчаючи стан ізоляційного покриття підземних трубопроводів, здобувши науковий ступінь кандидата технічних наук. З 2019  року - доцент кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Стажувався у Франції, Великобританії, Норвегії та Бельгії. Брав участь у реалізації багатьох міжнародних проєктів із питань енергоефективності, енергоощадних технологій та відновлюваної енергетики. У ролі спікера виступав на численних тренінгах, семінарах та виставках. Автор наукових публікацій у фахових наукових виданнях.

     
 

 

 

Чав’як Тарас Любомирович (02.06.1981р.н.) – економіст, воїн ЗСУ. Випускник гімназії 1998 року. Вищу освіту здобув у 2003 році,   закінчивши факультет економіки Івано-Франківського національного університету нафти і газу. З 2002 року – менеджер  із питань постачання в ТОВ «Дімполь». У   2014-2015 рр. був командиром взводу 72 ОМБР  у селищі Гранітне Донецької області. 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, добровольцем вступив до лав ЗСУ. Був призначений командиром взводу в десяту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс». Брав участь у боях під Бородянкою Київської області. Під Бахмутом отримав поранення, після лікування повернувся у військову частину. Був поранений повторно. Продовжує воювати, захищаючи рубежі нашої держави на трасі Бахмут –Лисичанськ.

     
 

Челяк Софія  (13.07.1997 р.н.) -  українська культурна менеджерка, журналістка,  перекладачка, членкиня Українського ПЕН. Випускниця гімназії 2014 року. Вищу освіту здобула на філологічному факультеті  Львівського національного університету імені Івана Франка (спеціальність — чеська мова й література). Із 2016 року –  програмна  директорка ГО «Форум видавців». Співорганізаторка українських стендів на Вільнюському книжковому ярмарку та Паризькому книжковому салоні. Координаторка поетичної платформи «Vesopolis» в Україні. Від 2020 — ведуча проєктів «Культові українці: Позначені гривнею» і «Культові українці: Незалежні люди» (разом з істориком Олександром Алфьоровим) на телеканалі «Суспільне Культура».  Із 2022 року працює у відділі міжнародних зв'язків Українського інституту книги. Членкиня експертної ради премії «Women in Arts-2020». Переклади з чеської мови: В.Граб'є «Блюз для божевільної дівчини» (П'яний корабель, 2018), Я.Орлова  «Падло та інші вірші» (Крок, 2019). Лауреатка літературної премії «Metaphora» — за переклад віршів Вацлава Граб'є (2016) та премії «Найкращий культурний менеджер міста Львова — 2018».

     
 

 

 

Череп Андрій Дмитрович (31.07.1982 р.н.) – педагог, науковець. Випускник гімназії 1999 року. Вищу освіту здобув на філософському факультеті Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Релігієзнавство». У 2008 році закінчив аспірантуру. Автор наукових публікацій з питань філософії та педагогіки. Методист лабораторії національного виховання Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У березні 2018 року переміг у конкурсі на посаду директора ліцею № 12 Івано-Франківської міської ради, і з того часу очолює цей   заклад середньої освіти. Нині – воїн  ЗСУ.  

     
 

 

 

Черепанин Василь Миронович (17.06.1980 р.н.) – культуролог-науковець, громадський діяч. Випускник гімназії 1997 року. Закінчив бакалаврат і магістратуру (2003 р.) Національного університету «Києво-Могилянська академія». У 2008 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію з філософії. Співзасновник і директор центру Візуальної культури з 2008 року. Колишній головний редактор журналу «Політична критика». 

     
 

 

 

Шалева Андрій Васильович (31.03.1981р.н.) – лікар-хірург, науковець. Випускник гімназії 1998 року. Одночасно вступив у три виші. У 2004 році з відзнакою закінчив Івано-Франківську державну медичну академію. Інтернатуру із загальної хірургії проходив у Верховинській районній лікарні. Із 2006 до 2007 року навчався в університеті в Саарбрюкені, а  з 2007  до 2009  року вивчав медицину в Університеті Дуйсбург-Ессена. У 2013 році захистив дисертацію з уроонкології при Університеті Ессена, здобувши  звання доктора медицини. У 2009-2021 роках працював  хірургом у клініці Ессена,  паралельно вів викладацьку діяльність в Університеті Ессена. З 2021 року - головний лікар клініки урології та уроонкології в місті Бонн. Здійснює складні хірургічні операції на апараті «Да Вінчі». Автор підручника «Уроонкологія». 

     
 

 

 

Шацький Юрій Іванович (15.04.1988 р.н.) – музикант, менеджер. Випускник гімназії 2005 року. Композитор, автор текстів та виконавець у групах «Bingo», «Mind Blowing Orchestra», «Familia Perkalaba», «КоляSka», «Стан афекту». Організатор концертів та фестивалів. Музичний керівник, організатор дозвілля та DJ Potichok у дитячому таборі «Артек-Буковель». Засновник алкобару «Блуд»  як мистецького осередку в Івано-Франківську. 

     
 

Шкрібляк Артур Ярославович (17.02.1994 р.н.) – учений, підприємець. Випускник гімназії 2011 року. У 2015 році здобув ступінь бакалавра з програми «Креативні Технології» в університеті м. Твенте (Нідерланди). У 2016-2019 р.р. навчався в магістратурі за програмою «Людино-машинні інтерфейси» в університеті Твенте, Енсхеде (Нідерланди). У  2015-2019 рр. заснував та розвинув стартап, що спеціалізується на волюметричних ЗД-екранах. Читав на цю тему лекції та проводив дослідницьку діяльність в університеті. З 2019  до 2022 року розробляв інтерактивні системи для виставок та різноманітних подій (зокрема, для музею воскових фігур «Оскар» в Амстердамі), а після повернення в Україну зініціював і створив тут стартап-хаб. У 2022 році з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну організував  українське виробництво високопотужних портативних зарядних станцій, які здатні працювати у фронтових умовах. У період блекаутів розробив та імплементував промислову автоматизовану систему енергонезалежності світлофорів для Івано-Франківська, яка забезпечила безперебійну роботу ключових транспортних вузлів міста під час відключень електроенергії.

     
 

 

 

 

Шкутяк Петро Зіновійович (04.08.1980 р.н.) – політик, боєць батальйону «Айдар». Випускник гімназії 1997 року. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу (1997-2002 р.р.) Працював майстром на підприємстві «Надвірнанафтогаз». З 2007 року – заступник, а з 2009 до 2010 року – голова  Долинської районної адміністрації. Депутат Івано-Франківської обласної ради (2010-2015 р.р.). Активний учасник Мовного Майдану та Революції Гідності. З 11.05. до 20.07.2014 року – боєць  добровольчого батальйону «Айдар». Був важко поранений. У 2015 році обраний депутатом Івано-Франківської міської ради від БПП. Очолює міський осередок політичної партії «Європейська Солідарність».

 

     
 

 

 

Шутка Віктор Михайлович (10.04.1988 р.н.) – менеджер, політик. Випускник гімназії 2005 року. Вищу освіту здобув на факультеті економіки та підприємництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти та  газу за спеціальністю «Фінанси». Працював у банківській сфері. Із 2016   року - заступник директора комунального підприємства «Івано-Франківськміськсвітло», у 2019 році очолив це підприємство. Член політичної партії ВО «Батьківщина» з 2007 року, активний учасник проукраїнських політичних акцій та виборчих перегонів. У 2020 році обраний депутатом Івано-Франківської районної ради, працює в постійній депутатській комісії з питань майна та земельних відносин.

     
 

 

Юрченко (М’язіна) Наталія Борисівна (09.05.1984 р.н.) – економістка, науковиця. Випускниця гімназії 2001 року. У 2006 році здобула диплом магістра з економіки підприємства після закінчення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію із присвоєнням наукового ступеня кандидата економічних наук. Пройшла шлях від інженера кафедри до завідувача кафедри ПВНЗ «Галицька академія». Нині працює на кафедрі соціальної медицини і громадського здоров’я в Івано-Франківському національному медичному університеті. Авторка 40 наукових праць, 8 навчально-методичних видань та п’яти аналітичних статей. Бізнес-тренерка і модераторка гри «Cash Flow» у підлітковій бізнес-школі.

     
 

Юшкевич (Ребрик) Христина Василівна (28.12.1982 р.н.) – адвокатка, державна службовиця. Випускниця гімназії 2000 року. У 2006 році здобула вищу освіту в Академії адвокатури України за спеціальністю «правознавство». Опісля отримала диплом магістра Національної академії державного управління при Президентові України. Працювала помічницею-консультанткою народного депутата України (2002–2005р.р.), юристконсультанткою ТзОВ «Альтон» (2004-2009 р.р.), головним спеціалістом відділу правової роботи Міністерства аграрної політики та продовольства (2009-2010 р.р.), в.о. начальника відділу попередження корупційних дій та правопорушень цього ж Міністерства (2010-2011 р.р.), заступницею директора Департаменту правової та законопроектної роботи   того ж Міністерства (2011-2015 рр.). У 2015 році – помічниця, а потім перший заступник Голови Державного агенства лісових ресурсів України. У 2016 році тимчасово виконувала обов’язки голови цього Агенства, а в з 2017  до 2018  року обіймала посаду   Голови Державного агенства лісових ресурсів України. З 2019 року – практикуюча адвокатка. У 2019 році захистила кандидатську дисертацію з питань екологічного права. Нагороджена багатьма державними відзнаками та нагородами. У 2011 році отримала трудову відзнаку «Знак Пошани». Друга жінка в Європі, яка очолювала лісову галузь у своїй державі.

     
 

 

 

 

Якимечко Цвітанна Ярославівна (21.04.1990 р.н.) – філологиня, менеджерка. Випускниця гімназії 2007 року. Вищу освіту здобула у 2011 році після закінчення бакалаврату Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю "філологія". У 2014 році створила в Києві приватну школу англійської мови «English Monsters». Нині в школі, яка   добре відома в столиці України, працює 23 викладачі. У 2019 році запрошена як спікерка на міжнародний майданчик TEDx, що стало визнанням її креативного підходу до реалізації власних інтелектуальних ідей.

 

     
 

 

 

Якібчук Святослав Миколайович (07.10.1982 р.н.) – підприємець, громадський діяч. Випускник гімназії 1999 року. Вищу освіту здобув після закінчення з відзнакою Івано-Франківської національної медичної академії в 2005 році. Працював лікарем-травматологом, а також у фармацевтичній сфері. Паралельно вів підприємницьку діяльність. Зараз власник двох закладів ресторанного господарства та мініготелю. Громадський активіст: у   час Помаранчевої Революції організував та очолив страйковий комітет Медичної академії, який відстоював права студентів та захищав їхній вільний вибір під час президентських виборів.

     
 

 

 

 

Яковина Юрій Іванович (05.05.1994 р.н.) – правник, менеджер. Випускник гімназії 2011 року. Вищу освіту здобув у 2015 році після закінчення бакалаврату Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство». У 2015-2016 роках навчався в магістратурі   Іллінойського технологічного університету (США) за спеціальністю «міжнародне та транснаціональне законодавство». Наприкінці 2018 року організував онлайн-школу з вивчення іноземних мов для жителів Європи, Азії та Латинської Америки. Заклад освіти працює в 15 країнах світу, у ньому задіяно 50 викладачів.

 

     
 

 

 

Ярий Роман Олексійович (26.08.1980 р.н.) – науковець, спортсмен. Випускник гімназії 1997 року. Першу вищу освіту здобув у Прикарпатському національному університеті (спеціальність «Фізичне виховання», 1997-2002 р.р.) і другу  (спеціальність «Правознавство», 2000-2005 р.р.). Кандидат наук з фізичного виховання та спорту (2010 р.). Доцент кафедри фізичного виховання та спорту Прикарпатського національного університету та за сумісництвом доцент кафедри фізичного виховання  Національного медичного університету.  Чемпіон України з футзалу в складі команди «Ураган» (Івано-Франківськ) сезону 2010-2011 р.р. Майстер спорту України з футзалу (2011 р.).

     
 

 

Яриновський Микола Григорович (30.11.1987 р.н.) – – інженер, громадський діяч. Випускник гімназії 2005 року. Вищу освіту здобув в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (2010, спеціальність «Видобування нафти і газу»). Із 2010 року – начальник відділу технологічного проєктування ТОВ Ен Сі ДЖИ ЕС Інжиніринг». Брав участь у більш ніж 20 успішних промислових проєктів в Україні та за кордоном (морські нафтові платформи, трубопроводи, станції регазифікації LPG та ін..). Із 2016 року – керівник проєктної групи ТОВ «БІМ-Архітектура та Інжиніринг». Із 2016 року – один  із засновників та головний інженер ТОВ «АЕРО ЗД» - компанії, яка займається оцифруванням культурної спадщини в Україні. Із 2023 року – керівник  проєктної групи ТОВ «БІМ-Архітектура та Інжиніринг» на платформі Intel FAB38 (Ізраїль). Із 2000 року – член  організації НСОУ Пласт.  Із  2011 до 2014 року – голова  Кримської округи Пласту. Активіст спільноти «Євромайдан-Крим» у 2014 році. Учасник волонтерського руху в Україні від початку російської агресії в 2022 році.

     
 

 

Яцинович (Яремчук) Олена Миколаївна (24.06.1981 р.н.) – журналістка, підприємиця. Випускниця гімназії 1998 року. У 2003 році  закінчила факультет романо-германської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2003-2010 рр. працювала журналісткою і телеведучою на телеканалі МіГ Южненської міської ради (Одеська область). З 2009 до 2011   року -  прес-аташе гандбольного клубу «Портовик» (м. Южне, Одеська область). У 2011-2016 рр. - прес-аташе та піар-менеджерка футбольного клубу «Ураган» (Івано-Франківськ). З 2016 року займається підприємницькою діяльністю. У 2021 році стала співзасновницею Мистецького дому «Тобівка». З початком російської агресії в Україні активно  займається волонтерською діяльністю.

 

 

 
Tweet
 

© 2012 Українська гімназія № 1. Всі права захищено

* Знаннями переможемо

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Адреса: Івано-Франківськ, Калуське шосе, 1. Карта проїзду

Телефон: (0342) 58-37-46

Факс: (0342) 58-36-73